Vampire Mansion

Opis forum


#1 2009-01-28 10:41:14

Zopagu

Moderator

2042871
Skąd: Iława/Gdańsk
Zarejestrowany: 2009-01-14
Posty: 7
Punktów :   

Coś o sobie :D

No więc może zacznę xD Zdania od "no więc" sie nie zaczyna" hmm

Nazywam się Łukasz :] dobry początek ... Obecnie student Pedagogiki na 2 roku Wiek- prawie 21
Obecnie w Gdańsku na własnych śmieciach xD Jeżeli wynajem można nazwać własnym A pochodzę z Warmii i mazur Interesuję się piłką nożna i siatkówką (gram, turnieje itp) ogólnie lubię sport, wspinaczkę itp. xD
Lubię historię (II wojna) i gry komputerowe Strategie i każdą związaną z II wojną (Medal of Honor AA) Lubię słuchać hip-hopu (ale w szczególności polskich wykonawców)
No i wolny xD I ten fakt bardzo mnie cieszy Nie niszczę sobie życia jak inni po prostu lubię grać w tibie hahahahah

Miło byłoby zobaczyć i poczytać coś o was Pozdrawiam;] Hail!


Chuj wam w pięty dla zachęty!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
I tak macie raka!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Offline

 

#2 2009-01-28 23:48:16

Andirales

Użytkownik

7995185
Skąd: Białystok
Zarejestrowany: 2009-01-17
Posty: 19
Punktów :   

Re: Coś o sobie :D

Hejqa Dawid mam na imię mam 18 lat i kończę robić prawko uczę sie na technika ekonomistę (tragedia ;/). uczę sie ... hahaha:P wolalbym kucharza, zły kierunek wybrałem gram w pilke nozna w klubie ligi okregowej fajnie jest trenuję 6 rok z białegostoku jestem a wlasicwie okolic, 6km od bieglstoku po technikum mam zamiar isc na awf na maturze zdaje fizyke chyba haha;d juz za roook matura;d
obecnie zajmuje sie botowinem na malpach na cyzm za dobrze nie wychodze:P slucham wszysekigo glownie disco polo

Ps Search team to desert quest hahaha;d

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pfserver.pun.pl www.wwsse.pun.pl www.wsciekleorly.pun.pl www.pedagossum.pun.pl www.expansion.pun.pl